El Mercado

tai ispaniškos virtuvės restoranas, tapas baras ir gourmet produktų   bei gėrimų parduotuvė. Jau trečius metus EL MERCADO tvirtai žengia savo kryptimi: puoselėti ispanišką gastronominę kultūrą Lietuvoje, meilę maistui, žmonėms, bendravimui ir būti originaliu, autentišku ispaniškos gastronomijos židiniu – lyg mažaja Ispanija, kuri pasiekiama ranka kiekvienam, išsiilgusiam savo mylimos atostogų šalies! Juk čia bėga smagūs ir šilti savaitgaliai, ilgi šeimos pietūs ir dar ilgesnės draugų vakarienės, nesibaigiantys pašnekesiai prie taurės vyno ir visą tai vienijantis  puikus ir kokybiškas maistas.

Ir mums tai pavyko! Esame tikri, kad EL MERCADO ne tik kokybiškai reprezentuoja Ispanijos gastronomiją, bet ir užima lyderio pozicijas tarp geriausių Lietuvos restoranų – inovatyvios koncepcijos, išskirtinio dėmesio maisto ir gėrimų derinimui, bei atsakingo požiūrio į lankytojų  aptarnavimą dėka.

TURGUS

Tikra ispaniška tradicija! Jokia kita vieta nevienija tiek skirtingų pomėgių, skonių, nuomonių ir įsitikinimų turinčių žmonių. Čia prie kavos  puodelio daugeliui ispanų prasideda rytas,  o vyno taurė padeda pasitikti vakarą. Čia bendraujama, ragaujama, dalinamasi nuomonėmis, patirtimis ir  idėjomis. Čia  galima  juoktis  ir  garsiai kalbėti. Čia verda gyvenimas.

¡HASTA PRONTO!